Letní školička 2019 pro všechny

Milí rodiče,

nevíte, kam se svými dětmi v létě? Potřebujete hlídání a babičku máte daleko? Zavřeli Vám státní školku ve Vašem okolí? Tak od toho jsme tady my. Připravili jsme speciální letní program, kdy k nám můžete dát své zlatíčko. Program probíhá v týdenních cyklech a každý týden je ve znamení určitého tématu. Letošní léto bude cestovatelské s Průzkumníčkem, který Vás vezme se podívat na různé planety…

Bude to léto plné zázraků. Možná jste jako děti také snili o tom, že jednoho dne se setkáte s roztomilým marťánkem, a budete mu ukazovat krásy našeho světa. Budou to právě děti z letní školky, které zažijí toto zázračné setkání a na oplátku je náš Průzkumníček vezme na dobrodružnou výpravu…

1.-5.7.2019 – Pohádková planeta

Tato planeta skrývá mnoho moudrosti. Potkáme zde oblíbené pohádkové bytosti a vydáme se s nimi na cestu mezi dobrem a zlem. Naštěstí, jak to v pohádkách bývá tato obtížná cesta má pro nás vždy šťastný konec. Pohádky budeme číst, malovat, hrát, vyprávět je popleteně a zase je spravovat. Pohádky budeme žít a v pohádkovém rytmu i tančit…

8.-12.7.2019 – Planeta živlů

Oheň, voda, vzduch, země…Znáte je? To jsou živly, které budou znamenat, že je na planetě život. Budeme je poznávat a zkoumat jejich zákonitosti. Naučíme Průzkumníčka různá dechová cvičení, aby zvládl cestu na další planetu. Zažijeme dovádění a pokusy s vodou a budeme pozorovat život brouků v půdě. To se má Průzkumníček s dětmi na co těšit, viďte?

15.-19.7.2019 – Planeta tance

Už slyšíte první tóny? Držte si klobouky, přistáváme! Touto planetou se doslova protančíme od nesmělých krůčků, kterými budeme tančit lehce jako vánek, přes ladné pohyby, které by nám i labutě mohly závidět až k dunivým divokým skoků,. při kterých necháme energii našeho těla tryskat ven jako vulkán.

22.-26.7.2019 – Planeta krásy

Na této se s Průzkumníčkem vyřádí především holčičky, které milují módu, ale i kluci, kteří rádi pěstují pevné svaly a i všichni, kdo se chtějí dozvědět víc o tom, jak zdokonalovat svou vnitřní krásu. Mimo jiné nás čeká třeba módní přehlídka vlastnoručně sestavených modelů úžasných šatů, klobouků a doplňků. Nebude chybět originální tvorba účesů a samozřejmě spousta sportovních a tanečních aktivit pro krásu pohybu.

29.7.-2.8.2019 – Planeta nekonečné fantazie

Je to největší planeta, kterou navštívíme – je to planeta bez hranic. Můžeme se v ní stát, kým nás napadne a to v jediném okamžiku. A kudy se tam dostaneme? Možností je nekonečně mnoho – jen zavřete oči, ztište se, uvolněte se a představte si tajemné místo, které znáte jen vy. Možná je to stará babiččina skříň, ukrytá v temném koutě chodby, možná kmen starého vykotlaného stromu, který míjíte na své oblíbené procházce. Stačí vejít a jen snít…

5.-9.8.2019 – Planeta odlišných bytostí

Na celém světě existuje plno lidí a každý vypadá jinak…Jak to tomu Průzkumníčkovi vysvětlíme? Jak se společně dorozumíme? Naučíme se pár anglických slovíček, třeba si vymyslíme i svůj vlastní jazyk a poznáme kultury naší planety.

12.-16.8.2019 – Planeta vodních hrátek

Žhavé letní slunce si přímo žádá, abychom na této planetě řádili celý týden a vychutnali si vodu, jak nejvíce to půjde. Ať už to bude formou koupání v rybníku, či bazénu, nebo u stříkačkové bitvy, vodních pokusů či tvořením pomocí tradičních i netradičních výtvarných technik. A co znamená voda pro Průzkumníčka?Je pro něj také životně důležitá? To vše a ještě mnohem více nám někdo prozradí právě v tomto týdnu.

19.-23.8.2019 – Planeta zázraků přírody

Tak baťůžky na záda a můžeme se podívat, co se skrývá v našem blízkém lese. Průzkumníček to musí propátrat a vytvoří plno zajímavých věcí z různých přírodních materiálů. Máte doma zvířátko, které byste chtěli Průzkumníčkovi ukázat? I tady na tohle tady bude prostor.  Poslední dny se vydáme do vesmírné zahrady, kde budeme moci přičichnout k barevným květům, něco si zasadit a sledovat, jak nám vše kvete pod rukami.

26.-28.8.2019 – Planeta splněných snů

Posledních pár dnů budeme mířit ke hvězdám, splníme dětem přání, na kterém se společně domluví a kdo ví, co se u nás odehraje. Třeba potkáme i dinosaura, kdo ví…Bude to překvapení pro nás všechny, protože jak jinak zakončit letní dobrodružství, než splněnými sny.

29.-30.8.2019 – Školka na nečisto, otevíráme Tygříkov pro nové zájemce

Chcete od září navštěvovat náš Tygříkov? Chcete vědět, jak to u nás vypadá, jaký máme pestrý program pro děti a připravit Vašeho tygříka na celý rok u nás? Využijte tyto dny, kdy jsme pro Vás připravili různé aktivity. Program probíhá vždy od 8:30-11:30.

 

Týdenní program letní školky probíhá od pondělí do pátku od 7:30 – 16:30

Cena: 2.990,-Kč / týden, vč. celodenní stravy, výletů a dalších výdajů

Jednorázové vstupy: 500,-Kč dopoledne vč.obědu, 750,-Kč celý den,pokud je volné místo

Pro přihlášení vyplňte registrační formulář, který naleznete zde… 

UPOZORNĚNÍ: Hrozí vznik nových kamarádství a veselých příhod 

Tohle je tutovka!

Chceš ke mně do školky?

Tohle je tutovka!

Chceš ke mně do školky?