Odpolední kroužky 2019/2020

 

Milí rodiče,

od poloviny září 2019 pokračujeme v našich aktivitách a otevíráme naši školku pro další kamarády, kteří mohou využívat odpoledních kroužků. Nabídka je u nás pestrá a určitě si každý přijde na své. Nebudete se s námi nudit a naučíte se něco nového. 

V naší školce můžete využít kroužky:


Dětská jóga

Děti by měly cvičit jógu především pro radost z pohybu, z poznání svého těla a všeho, co je pro ně nové. Jógové cviky jsou přizpůsobeny věku a schopnostem dětí. Ke cvičení se přidávají básničky, písničky a různé pomůcky.

Kdy:

Pondělí 16:35-17:20, děti začátečníci od 4 let do 7 let


 Jóga pro dospělé

Hatha jóga obohace o prvky Face jógy, pro krásu obličeje. Jóga je určena pro každého, bez rozdílu věku, začátečníky i pokročilé. Není nutné mít předchozí zkušenosti, zkrátka přijďte a vyzkoušejte.

Kdy:

Úterý 18:30-20:00, dospělí, maminky či kdokoliv z veřejnosti

Cena: 150,-Kč / lekce, nutno předem rezervovat místo u lektory


Taneční hrátky

Tancování probíhá ve spolupráci s taneční školou Double cookies, která nám posílá do naší školky jednu z nejlepších lektorek, kterou si naši nejmenší jistě oblíbí. Během hodin se děti naučí základní taneční kroky, tak, aby si tanec zamilovali a našli v něm to, co budou mít rádi. Hodiny jsou plné smíchu, zábavy a nechybí ani taneční hry.

Kdy:

Úterý 16:35-17:20, děti od 4 – 6 let
Úterý 17:30-18:15, děti od 6- 8 let
Čtvrtek 16:35-17:20, děti od 4-6 let

Cena: 1 690,-Kč pololetí


Angličtina

Naučit se základní slovíčka, dostat do hlavy cizí jazyk a to vše zábavnou a hravou formou. U nás to je jasná věc. Lekce povede báječná Danča, která pracuje jako průvodkyně Prahou a soukromá lektorka angličtiny.  Žila v Anglii, kde složila také zkoušku  CAE ( Certificate in Advanced English). Při hodinách angličtiny  je pro ní důležité, aby děti výuka bavila. Používá jednoduchou komunikativní metodu spojenou s hrami a pohybem. Děti se postupně učí opakovat a používat jednoduchá slovíčka, která  se postupně spojují do krátkých vět.  Důraz je kladen na  širokou slovní zásobu, která je základním stavebním prvkem při učení každého jazyka.

Kdy:

Středa 16:40-17:25, děti od 4-7 let, začátečníci
Cena: 1 900,-Kč/ 15 lekcí


Veselé tvoření 

Vítány jsou jednou měsíčně děti, které chtějí tvořit, malovat a užívat si společně s námi. Vyzkoušíme si různé techniky a vyrobíme si vždy něco na památku. 

Kdy:

jeden pátek v měsíci, děti od 3-7 let
více informací zašleme dopředu vždy emailem

Možnost závazně se přihlásit je zde, pomocí vyplněné přihlášky.

Všechny naše kroužky začínají v polovině září a první pololetí končí koncem ledna. Druhé pololetí začíná od poloviny ledna a končí v polovině června. Během státních svátků či školních prázdnin naše kroužky odpadají. 

První hodina ZDARMA

Tohle je tutovka!

Chceš ke mně do školky?

Tohle je tutovka!

Chceš ke mně do školky?