Odpolední kroužky 2018/2019

Milí rodiče,

od září 2018 otevíráme naši školku pro další kamarády, kteří mohou využívat odpoledních kroužků. Nabídka je u nás pestrá a určitě si každý přijde na své. Nebudete se s námi nudit a naučíte se něco nového.

Dětská jóga

Děti by měly cvičit jógu především pro radost z pohybu, z poznání svého těla a všeho, co je pro ně nové. Jógové cviky jsou přizpůsobeny věku a schopnostem dětí. Ke cvičení se přidávají básničky, písničky a různé pomůcky.

Kdy:

Pondělí 16:45-17:30, děti od 4-6 let
Cena: 1 600,-Kč

Taneční hrátky

Tancování bude probíhat s lektorkou Lucinkou, která se výuce s dětmi věnuje více než 15 let. Za celou dobu získala mnoho ocenění na Mistrovství České republiky i Evropy. Během hodin se děti naučí základní taneční kroky, tak, aby si tanec zamilovali a našli v něm to, co budou mít rádi. Hodiny jsou plné smíchu, zábavy a nechybí ani taneční hry. Na ukázku její práce se můžete podívat zde:

Kdy:

Úterý 16:45-17:30, děti od 4 – 6 let
Úterý 17:30-18:15, děti od 6- 8 let
Cena: 1 600,-Kč pololetí

Dramaťáček

Hodiny povede lektorka Markétka, která má vystudovanou Vyšší odbornou hereckou školu v Praze. Na škole prošla rukama vynikajících pedagogů, režisérů a herců. Hraje v několika pražských divadle a působila i na zahraniční scéně. Je skvělá, bude se Vám moc líbit. A co by chtěla děti naučit?

Formou dramatických her a hlasových cvičení by chtěla dětem předat to, co v dnešní uspěchané době novým generacím často schází – správnou výslovnost českého jazyka, dobré komunikační dovednosti, dále by je chtěla naučit, jak se zbavit trémy a strachu z veřejného projevu. A dětem s vyloženě hereckým talentem poskytnout individuálnější péči pro správný rozvoj jejich talentu.

Pozor, nově otevíráme i večerní lekce pro dospělé, kde bude možnost se učit improvizaci. Dodejte svým názorům šarm. Získejte jistotu, přirozenost a pohotovost pro svá tvrzení a s elegancí vybruslete z krizových situací. To vše se naučíte právě u nás. 

Kdy:

Středa 16:45-17:45, děti 7-12 let
Středa 17:45-18:45, improvizace pro dospělé

Cena:  1 700,-Kč

Veselé tvoření 

Vítány jsou každý čtvrtek děti, které chtějí tvořit, malovat a užívat si společně s námi. Lekce jsou spojené s výtvarnou činností, pohybem a hudbou. Každý čtvrtek bude mít hodinu na starost lektorka Nina, která učila v místní základní škole a má letité zkušenosti.

Kdy:

Čtvrtek 16:45 – 17:30, děti od 3-7 let
Cena: 1 600,-Kč

Angličtina

Naučit se základní slovíčka, dostat do hlavy cizí jazyk a to vše zábavnou a hravou formou. U nás to je jasná věc. Lekce povede báječná Danča, která pracuje jako průvodkyně Prahou a soukromá lektorka angličtiny.  Žila v Anglii, kde složila také zkoušku  CAE ( Certificate in Advanced English). Při hodinách angličtiny  je pro ní důležité, aby děti výuka bavila. Používá jednoduchou komunikativní metodu spojenou s hrami a pohybem. Děti se postupně učí opakovat a používat jednoduchá slovíčka, která  se postupně spojují do krátkých vět.  Důraz je kladen na  širokou slovní zásobu, která je základním stavebním prvkem při učení každého jazyka.

Kdy:

Pátek 16:45-17:30, děti od 4-7 let
Cena: 1 900,-Kč/ 15 lekcí, začínáme v říjnu

Možnost závazně se přihlásit je zde, pomocí vyplněné přihlášky.

První hodina ZDARMA!

Tohle je tutovka!

Chceš ke mně do školky?

Tohle je tutovka!

Chceš ke mně do školky?