JAK ZABAVIT MALÉ I VELKÉ TYGŘÍKY V NÁSLEDUJÍCÍCH DNECH

Milé maminky a taťkové,


zavřeli vám školu nebo školku z důvodu opatření proti šíření Koronaviru a vám už po pár dnech doma vám došly nápady, co dělat s dětmi? Je potřeba se na vše podívat z druhé strany. Konečně máte čas.

 

Čas na to se věnovat těm nejbližším, společně tvořit, kouknout se na ten svět z jiného úhlu a svoje děti zase o trochu lépe poznat. Chceme vám s tím pomoci, a proto jsme se vám rozhodli věnovat e-knížku, kde můžete objevit spoustu tipů, jak využít čas s dětmi.

 

 Jak s e-knížkou pracovat?

Chtěli jsme, aby aktivity byly pro všechny děti od školky, až po první stupeň. Podle toho můžete vybírat danou aktivitu s ohledem na věk. U aktivit to poznáte podle počtu hvězdiček. U každé aktivity je jedna až tři hvězdičky podle věku, pro koho je.

Stáhněte si naší e-knížku, přímo zde a užijte si aktivity, které můžete s dětmi dělat.

 

JAK TO MÁTE AKTUÁLNĚ VE ŠKOLCE VY?

Momentálně odpolední kroužky v týdnu od 16.března, až do odvolání, odpadají, ale nebojte, budeme se snažit udělat online lekce, které si budete moci pustit a třeba si s dětmi zacvičit, nebo zatančit přímo doma.

Podrobnosti k provozu školky mají všichni rodiče na svých emailech, v případě dotazů nás kontaktujte. 

 

STREETDANCE PRO STARŠÍ ONLINE…

Ve spolupráci s taneční školou Double Cookies bychom vás rádi pro děti zprostředkovali online lekce zdarma. Hodina je věnovaná spíše starším dětem. Podrobnosti naleznete zde

 

Tohle je tutovka!

Chceš ke mně do školky?

Tohle je tutovka!

Chceš ke mně do školky?