Dny otevřených dveří

Ahoj kamarádi,

tak už máme vše připravené, naše paní učitelky jsou natěšené, ve skříni máme plno hraček, občas šlápneme na LEGO kostičku, ale to určitě znáte, viďte? Už nám nic nechybí, kromě Vašich dětí, a tak se už moc těšíme, až dorazíte k nám. Chcete vidět, jak to u nás vypadá? Jaký koncept naše školka má?

Pokud máte plno dalších otázek, tak právě tyto dny jsou pro Vás přímo určený.

Neváhejte a zarezervujte si své místo.

Dny otevřených dveří probíhají od 29. a 20.srpna a to vždy od 9:00-12:00

Co vám to přinese?

Jde nám o to, abyste nás poznali, abyste věděli, jaký je náš team, a aby se děti pomalu začaly seznamovat a měly k nám blíže. Pro menší děti, které ještě nebyly ve školce je to správný čas, kdy si mohou zvyknout na nové prostředí a kamarády. Tento týden nám nevadí, když se do našeho programu zapojí i maminky a budou moci tak první dny ve školce být spolu s dětmi.

V tomto našem tygřím světě vzděláváme vlastním stylem, který jde s dobou a učí nás poznávat a přemýšlet. Tvoříme tedy svět, který dokáže propojit malé a velké, a v tomto týdnu i rodiče, děti a celý náš team.

Kolik to bude stát?

Nic, celý tento program je pro Vás zdarma a budeme moc rádi, když ho využijete.

Co pro to musím udělat?

Registrujte se přímo tady na našich webových stránkách a naše paní ředitelka se s Vámi spojí a na všem domluví, anebo nám rovnou zavolejte na tel.: 777 994 732

Budeme se těšit

 

Tohle je tutovka!

Chceš ke mně do školky?

Tohle je tutovka!

Chceš ke mně do školky?