O Tygříkovi

Neposedný tygřík

 

Naše organizace se zapojila do výzvy č. 03_17_073 s názvem „Podpora vybudování a provozu dětských skupin pro podniky a veřejnost mimo hl. m. Prahu“. Hlavním cílem projektu je rozšířit služby péče o dítě v Mníšku pod Brdy a zlepšit tak podmínky pro zaměstnanost žen s dětmi, které se tak mohou zaměřit na zvýšení svého pracovního úvazku, podpořit své podnikání nebo zvýšit svou kvalifikaci pro budoucí povolání. 

Název projektu: Neposedný tygřík

Registrační číslo: CZ.03.1.51/0.0/0.0/17_073/0008302, navazující projekt CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_101/0016225
Doba realizace projektu: 1. 9. 2017 až 31.5. 2020, následně od 1.6.2020 až 31.5.2022

Dotace je poskytnuta na transformaci a provoz zařízení péče o děti. Kapacita dětské skupiny je od 1.6.2020 10 dětí

Projekt je financován z Evropského sociálního fondu – Operační program Zaměstnanost. 

Tak tohle je

  Náš tým  

Jaká je naše

  Filozofie  

Proč zrovna tygřík?

Každé dítě je jiné a my plně respektujeme jeho osobnost, vývoj a potřeby. Dbáme na to, aby se u nás každý cítil v bezpečí a postupem času, aby měl každý tygřík vlastnosti, které se mu budou hodit v životě

  • Všichni totiž víme, že tygřík je rád svobodný, odvážný, citlivý a má silnou povahu.
  • Tygřík je obdivuhodný a srdečný, má přirozené kouzlo, které je magnetem pro ostatní.
  • Tygřík se snaží bojovat až do konce, pokud to skutečně stojí za to.
  • Miluje výzvy a překvapení, tak jako navštěvování podivných míst a poznávaní zajímavých lidí.
  • Lidé kolem Tygříka jsou snadno uchváceni jeho nadšením a způsobem života.
  • Tygřík se nebojí udělat krok dopředu a objevovat nové a neobvyklé věci.

Pohybu není nikdy dost

Celý náš team usměvavých paní učitelek miluje pohyb, kterého nikdy není dost. Pohyb je důležitým prostředkem ke správnému vývoji dětí. Učíme děti pracovat v teamu a motivovat je k dalšímu rozvoji. Celým náš koncept je pečlivě vymyšlený a otevírá dětem možnosti i v budoucím životě.

Jsme členem České asociace dětské jógy. Naše školka je součástí projektu Děti na startu. Spolupracujeme s fyzioterapeutem, který nám pomáhá v základních průpravách pro každodenní cvičení.

Každý měsíc máme zaměřený na jinou sportovní pohybovou aktivitu, ze které posíláme mamince a tatínkovi výstup. Oni tak mají možnost vidět, na co jsme se zaměřili. Jeden měsíc je to tancování, další měsíc dětská jóga, atd.

Naše oblíbené

  Reference  

Jsou dny, u kterých si Vaše pocity, pamatujete do konce života a přesně mezi ty patří i pocit “první školky”. Celý život pro děti chceme to nejlepší a stejně tak je to i s výběrem školky. Vždy jsem svým dětem říkala, že po dobu mé nepřítomnosti ve školce, je pro ně paní učitelka náhradní maminkou. Je to “někdo”, za kým mohou vždy přijít, když je něco trápí, bolí nebo mají chuť se jen tak přitulit či se pomazlit nebo naopak si nadšeně povídat a sdílet dětské radosti a poznatky. A koho jiného bych pro tuto roli mohla doporučit více než “naší Lucinku”?

Maminka Marcela, Kristýnka a Andrejka

Náš první školkový den dopadl následovně. Dneska můj malý andílek “vzlétl” jako motýlek do nové etapy života. Ve školce se jí moc líbilo, tak moc, že dokonce s brekem odcházela domů. Je to určitě díky úžasným paní učitelkám a i novým tygřím kamarádům. Už teď jsem si jistá, že moje dcera bude v těch nejlepších rukách-obrovské upřímné díky Vám všem. Jste úžasní.
 
MAMINKA NIKOLKY

Jsme rádi, že máme tyto

  Partnery  

Tohle je tutovka!

Chceš ke mně do školky?

Tohle je tutovka!

Chceš ke mně do školky?