Odpolední kroužky 2020/2021

 

Aktuálně: Odpolední kroužky jsou momentálně pozastaveny z důvodu nařízených opatření. Děkujeme za pochopení.

 

Milí rodiče,

od poloviny září 2020 pokračujeme v našich aktivitách a otevíráme naši školku pro další kamarády, kteří mohou využívat odpoledních kroužků. Nabídka je u nás pestrá a určitě si každý přijde na své. Nebudete se s námi nudit a naučíte se něco nového. Všechny kroužky probíhají ve spolupráci s organizací Double Cookies.

V naší školce můžete využít kroužky:


Dětská jóga

Děti by měly cvičit jógu především pro radost z pohybu, z poznání svého těla a všeho, co je pro ně nové. Jógové cviky jsou přizpůsobeny věku a schopnostem dětí. Ke cvičení se přidávají básničky, písničky a různé pomůcky. Letošní rok bude lektorkou Tereza.

Kdy:

Pondělí 16:35-17:20, děti začátečníci od 4 let do 7 let


Taneční hrátky

Tancování probíhá ve spolupráci s taneční školou Double cookies, která nám posílá do naší školky jedny z nejlepších lektorek, které si naši nejmenší jistě oblíbí. Během hodin se děti naučí základní taneční kroky, tak, aby si tanec zamilovaly a našly v něm to, co budou mít rády. Hodiny jsou plné smíchu, zábavy a nechybí ani taneční hry. Lektorkami budou Maki a Tereza.

Kdy:

Úterý 16:35-17:20, děti od 4 – 6 let, začátečníci

Úterý 17:30-18:30, děti od 6- 8 let, pokročilí, soutěžní přípravka

Čtvrtek 16:35-17:20, děti od 4-6 let, začátečníci

Čtvrtek 17:30-18:15, děti od 6-8 let, začátečníci

Cena: 1 690,-Kč pololetí/začátečníci,  1 990,-Kč pololetí/pokročilí


Angličtina

Naučit se základní slovíčka, dostat do hlavy cizí jazyk a to vše zábavnou a hravou formou. U nás to je jasná věc. Lekce povede báječný Thomas. Při hodinách angličtiny  je pro něho důležité, aby děti výuka bavila. Používá jednoduchou komunikativní metodu spojenou s hrami a pohybem. Děti se postupně učí opakovat a používat jednoduchá slovíčka, která  se postupně spojují do krátkých vět.  Důraz je kladen na  širokou slovní zásobu, která je základním stavebním prvkem při učení každého jazyka. Thomas je rodilý mluvčí,pochází z L.A.,kde žil 20 let.

Kdy:

Středa 16:35-17:20, děti od 4-7 let, začátečníci

Středa 17:30-18:15děti od 4-7 let,  začátečníci a mírně pokročilí

Cena: 1 900,-Kč/ 15 lekcí

 

Možnost závazně se přihlásit je zde, pomocí vyplněné přihlášky.

Všechny kroužky budou otevřeny při min.počtu 5 přihlášených dětí.

Všechny naše kroužky začínají v polovině září a první pololetí končí koncem ledna. Druhé pololetí začíná od poloviny ledna a končí v polovině června. Během státních svátků či školních prázdnin naše kroužky odpadají. Během pololetí je garantovaný počet 15 lekcí!

První hodina ZDARM

Tohle je tutovka!

Chceš ke mně do školky?

Tohle je tutovka!

Chceš ke mně do školky?