Odpolední kroužky 2021/2022

Startujeme v týdnu od 20.září 2021…

 

Milí rodiče,

od poloviny září 2021 pokračujeme v našich aktivitách a otevíráme naši školku pro další kamarády, kteří mohou využívat odpoledních kroužků. Nabídka je u nás pestrá a určitě si každý přijde na své. Nebudete se s námi nudit a naučíte se něco nového. Všechny kroužky probíhají ve spolupráci s organizací Double Cookies.

V naší školce můžete využít kroužky:

Tvořivé ručičky

Na těchto lekcích se fantazii meze nekladou. Lektorka Kája si s dětmi vyzkouší různé výtvarné techniky a budou tvořit a zkoušet s různými pomůcky každý týden nové výtvory. Děti si vyzkouší práci s keramikou, s moduritem, s temperovými barvami a plno dalšího.

Kdy:

Pondělí 16:35-17:20, děti od 3 – 6 let, začátečníci

Cena: 1 900,-Kč pololetí včetně všech pomůcek k tvoření/začátečníci

Pohybovky 21

V dnešní době děti potřebují dostatek pohybu a to především zábavní formou. Připravili jsme si pro Vás několik lekcí,  kdy si děti vyzkouší několik pohybových či sportovních aktivit a her. Každá lekce bude jiná a zajímavá. Jedná se o pohybovou průpravu, kteoru děti potřebují. Těšit se můžete na opičí dráhy, dětskou jógu, tancování, cvičení na žebřinách, cvičení s motorických padákem a plno dalšího.

 Kdy:

Úterý 16:35-17:20, děti od 3 – 6 let, začátečníci a mírně pokročilí

Úterý 17:30-18:15, děti od 6 – 9 let, začátečníci a mírně pokročilí

Cena: 1 900,-Kč pololetí/začátečníci a mírně pokročilí

Angličtina

Naučit se základní slovíčka, dostat do hlavy cizí jazyk a to vše zábavnou a hravou formou. U nás to je jasná věc. Při hodinách angličtiny  je důležité, aby děti výuka bavila. Používáme jednoduchou komunikativní metodu spojenou s hrami a pohybem. Děti se postupně učí opakovat a používat jednoduchá slovíčka, která  se postupně spojují do krátkých vět.  Důraz je kladen na  širokou slovní zásobu, která je základním stavebním prvkem při učení každého jazyka. 

Kdy:

Středa 16:35-17:20, děti od 4-7 let, začátečníci

Cena: 1 900,-Kč/ 15 lekcí

Všechny kroužky budou otevřeny při min.počtu 5 přihlášených dětí.

Všechny naše kroužky začínají v polovině září a první pololetí končí koncem ledna. Druhé pololetí začíná od poloviny ledna a končí v polovině června. Během státních svátků či školních prázdnin naše kroužky odpadají. Během pololetí je garantovaný počet 15 lekcí!

První hodina ZDARMA

Tohle je tutovka!

Chceš ke mně do školky?

Tohle je tutovka!

Chceš ke mně do školky?